The Witcher’ın yeni Geralt’ı Liam Hemsworth’lü ilk fragman yayınlandı

Henry Cavill, dizinin ilk üç sezonunda ana karakter Geralt’a hayat verdi. Ancak Netflix, Ekim 2022’de Cavill’in 2023 yazında iki bölüm halinde yayınlanan üçüncü sezonun ardından diziden ayrılacağını duyurdu ve bu haber “The Witcher” hayranlarını şaşırttı. Cavill’in ayrılığı, Superman olarak DC Universe’e geri döneceği haberiyle aynı zamana denk geldi. Ancak Warner Bros.’un DC Filmleri için yeni bir planlamaya gitmesiyle Cavill’in Superman olarak geri dönüş planları da iptal oldu. Cavill’in ayrılışının, sıkı bir Witcher hayranı olarak dizideki yaratıcı kararlar hakkında senaristlerle yaşadığı fikir ayrılıkları nedeniyle de etkili olmuş olabileceği biliniyor.

YENİ SEZONDA LIAM HEMSWORTH

“Açlık Oyunları” yıldızı Liam Hemsworth, Geralt karakterine “The Witcher”ın dördüncü ve beşinci sezonunda hayat verecek. Bu iki sezon, Andrzej Sapkowski’nin kalan üç “Witcher” romanını kapsayacak ve ardından dizi final yapacak.

OYUNCU KADROSU VE YENİ İSİMLER

Yeni sezonda Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, Cassie Clare ve Mahesh Jadu rollerine geri dönerken, Laurence Fishburne, Sharlto Copley, James Purefoy ve Danny Woodburn gibi yeni isimler de kadroya ekleniyor.

YAYIN TARİHİ

Netflix, 4. sezon için kesin bir tarih açıklamadı ancak “The Witcher” 4. sezonun 2025 yazında yayınlanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir